Visos naujienos

Visos naujienos / 2014 09 22 Hexagon Metrology kompanija pristato naują korporacijos prekinį ženklą

UAB „Precizika Metrology“ yra oficialus Hexagon Metrology atstovas Baltijos šalyse, todėl mes norime Jums pranešti, kad Hexagon Metrology bendrovė pristatė savo naują korporacijos prekės ženklą, kuris yra suformuotas kompanijos logotipo ir prekinio ženklo kūrimo strategijos pagrindu. Atnaujintas prekės ženklas tiksliau atspindi kompanijos Hexagon Metrology ryšius su pagrindine bendrove HEXAGON (pirmaujanti pasaulio tiekėja projektavimo, matavimo ir vizualizavimo technologijų srityse) siekiais ir bendrais veiksmais.

Kaip dalį prekinio ženklo keitimo pastangų, kompanija Hexagon Metrology perpozicionavo savo prekinio ženklo strategiją ir dabar naujas prekinis ženklas bus naudojamas kaip pagrindinis elementas pabrėžti apie bendrovės buvimą metrologijos rinkoje ir tuo pačiu likti kitų bendrovės produktų prekės ženklų pagrindu.

Reklamuodamas sėkmingą, beveik 200 metų kompanijos veiklą pramonės metrologijos srityje, naujas prekinis ženklas pabrėžia kompanijos Hexagon Metrology technologinį pirmavimą tiekiant metrologinę įranga į kai kurias jiems labai svarbias pasaulio pramonės šakas.

Apie Hexagon Metrology

Hexagon Metrology siūlo platų produktų ir paslaugų asortimentą metrologijos srityje tokioms pramoninės šakoms kaip automobilių, aviacijos, energetikos ir medicinos pramonėje. Mes teikiame savo klientams naujausią informaciją apie gaminį viso gaminio gyvavimo ciklo eigoje, nuo kūrimo ir projektavimo iki surinkimo ir galutinės kontrolės.

Su daugiau kaip 20 gamybinių padalinių, 70 serviso ir demonstravimo precizinių centrų ir daugiau kaip 100 pardavimo partnerių visame pasaulyje, mes stipriname mūsų klientų gebėjimą visiškai kontroliuoti gamybos procesus, gerinti produktų kokybę ir padidinti gamybos efektyvumą pramonės įmonėse.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykitewww.hexagonmetrology.com

Hexagon Metrology yra HEXAGON padalinys (su akcijomis Skandinavijos vertybinių popierių biržoje pagal kodą: HEXA B)

Kompanija HEXAGON – pirmaujanti pasaulio tiekėja projektavimo, matavimo ir vizualizavimo technologijų srityse, kurių taikymas suteikia mūsų klientams galimybę projektuoti, matuoti ir pozicionuoti objektus, procesus, o taip pat atkurti duomenis.